Letné soirée v GMB

na nádvorí Mirbachovho paláca

Pridané 1. 5. 2023
Príďte na nádvorie Mirbachovho paláca počas leta 2023 a užite si pestrý program k novému podujatiu Letné soirée. Koncerty, filmy, príjemná atmosféra a aj drobné občerstvenie alebo drink z kaviarne Emil, to je leto na nádvorí Mirbachovho paláca.
Letné večery v meste oživí program Galérie mesta Bratislavy na nádvorí Mirbachovho paláca. Pripravované filmové a hudobné podujatia zaujmú návštevníkov na nádvorí historického paláca a vďaka mimoriadnej atmosfére a akustike prirodzene prepoja galerijný a verejný priestor mesta. Letné soirée v GMB rozširuje činnosť galérie prostredníctvom živých kultúrnych udalostí, rozvíja vzťah k umeniu u rozmanitého publika a vytvára dostupné, priateľské a inšpiratívne prostredie pre verejnosť. Filmové projekcie sú pripravené v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Filmtopia.
prev
next

Program

Letné soirée: Film Zošalieť

14. 6. / 20.30

Prines si deku a príď si pozrieť unikátnu filmovú projekciu Zošalieť v letnom open air kine na nádvorí GMB v Mirbachovom paláci. Filmové premietanie uvedú tvorcovia filmu.
Detail

Letné soirée: Film Princova cesta

21. 6. / 20.30

Prines si deku a príď si pozrieť unikátnu filmovú projekciu Princova cesta v letnom open air kine na nádvorí GMB v Mirbachovom paláci.
Detail

Letné soirée: Koncert Adela Mede

28. 6. / 20.30

Vychutnaj si leto v meste a príď do Mirbachovho paláca na koncert. Nádvorie historického paláca v centre mesta ponúka výnimočnú atmosféru.
Detail

Letné soirée: Film Erupcia lásky

12. 7. / 20.30

Letné open-air kino na nádvorí historického paláca v centre mesta ponúka výnimočnú atomsféru. Príď na premietanie filmu Erupcia lásky.
Detail

Program na stiahnutie

Program